Fotografia przyrody

Jeśli lubisz czerpać przyjemność  z bycia świadkiem spektakli natury, jeśli chciałbyś oglądać je od środka, to nie musisz szukać tego chociażby w Puszczy Białowieskiej. Tutaj, pośród drzewostanów Puszczy Słupskiej znajdziesz większość polskich gatunków ssaków i ptaków. Od zniczka i mysikrólika po bielika i łabędzia krzykliwego. Od  łasicy i zająca po wilka, który na stałe zadomowił się w tych okolicach.

To jedno z niewielu miejsc w kraju, w którym można podziwiać tak dynamicznie przebiegające rykowiska jeleni. Podczas gdy w innych rejonach prowadzą skryty tryb życia, tutaj spotyka się je na śródleśnych łąkach za dnia.

Harmonia dźwięków, gra światła, ciągła nieprzewidywalność przyrody to jest to, co nakręca pasjonatów fotografii przyrodniczej i to wszystko znajdziesz w otaczających nasz dom lasach, na łąkach i polach. Jeśli preferujesz podchód, to specyficznie urozmaicony krajobraz gwarantuje wiele spotkań ze zwierzętami. Jeśli natomiast oczekujesz dłuższych zasiadek w jednym miejscu, mamy dla Ciebie specjalnie przygotowane czatownie.

Wszystkie prezentowane zdjęcia zostały wykonane w okolicach Leśnego Snu.